Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Injekční lipolýza tuků

NOVĚ

 

Injekční lipolýza – KRÁSNÉ KŘIVKY BEZ OPERACE

!!!!! Jedna z nejnovějších metod plastické chirurgie u nás,  v Kosmetickém salónu 13. !!!!!

Bojujete stále s faldíky nebo pár kily navíc? Sportujete, a přesto celulitida nemizí? Jíte zdravě a k úbytku tuku nedochází?

Injekční lipolýza  je jednou z novějších metod plastické chirurgie, která zbavuje tělo přebytečného tuku. Lze ji označit za neinvazivní liposukci. Je určena především těm, kteří se nemohou zbavit tukových polštářů dietou ani cvičením. V žádném případě se nepoužívá pro léčbu obezity! Při odstraňování většího množství tuku zůstává metodou volby liposukce. Na rozdíl od ní je však tuk při injekční lipolýze odstraněn naprosto rovnoměrně.

  foto: zdroj Google

Pomocí injekční lipolýzy se dají zmenšit téměř všechny partie těla, nejčastěji se však používá k redukci malých tukových uloženin, např. podbradku a tzv. muffin tops – oblast boků, ale i břicha, vnitřní strany stehen, u mužů též oblasti prsou, dále k odstranění zbytků tukové tkáně po liposukci a ke zmírnění celulitidy. Zdá se, že tato metoda také napomáhá zvýšení pevnosti a elasticity kůže.

  • podbradek, krk a tváře
  • stehna a hýždě
  • dolní a horní část břicha
  • kolena ramena, ruce a záda

Cena: od 3. 500,- Kč - dále pak dle velikosti místa ošetření

Injekční lipolýza se provádí ambulantně, zákrok je téměř bezbolestný a zákazník odchází ihned domů.

Aplikaci provádí  pro tuto  činnost certifikovaný personáĺ.

Pro dosažení optimálního výsledku je většinou nutno provést dvě až šest ošetření s odstupem přibližně 4-8 týdnů. (Již po 2 - 3 sezení úbytek 8cm).

Během lipolýzy se aplikuje tenkou  jehlou několika vpichy látka fosfatydylcholin (neboli lecitin- běžně se vyskytuje v těle) a karnitin (spalovač) přímo do nežádoucího nahromaděného tuku, je možné také použít derma váleček s dostatečnou délkou jehliček. Samotný zákrok není náročný, trvá přibližně 30 minut. Zákrok je bezbolestný, proto není prováděn v anestezii a to ani lokální.

Ihned po zákroku můžete jít domů a vrátit se k běžným činnostem. Je nutné dodržovat pitný režim (nejméně dva litry vody denně), aby se rozpuštěný tuk z těla snáze vyloučil, dále je vhodná racionální dieta a dostatečná fyzická aktivita. V místě injekcí může být v prvních dnech po výkonu patrný otok či drobné hematomy a začervenání, ty však brzy vymizí. Dva až tři dny může přetrvávat citlivost a bolestivost dané partie těla. Efekt injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny. Závisí ovšem také na struktuře podkožní tkáně a jejím prokrvení.

EFEKT injekční lipolýzy je patrný asi za 4 týdny, kdy se tuk postupně rozpouští. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Ošetření má příznivý vliv na kolagen, čímž je dosaženo stahujícího efektu kůže. Ideální je podstoupit 2-4 ošetření s odstupem 4-8 týdnů, aby došlo k výraznému zmenšení obvodu dané oblasti. Výsledek je permanentní při zachování stejné hmotnosti.

Pro odstraňování celulitidy se využívá metoda neinvazivní mezoterapie dermarollerem.

Kontraindikace: léčba lipolytickými injekcemi nesmí být nikdy provedena u těhotných či kojících žen, u diabetiků, u pacientů s autoimunitními a cévními chorobami, nebo během probíhající infekce.

V případě zájmu o info, případně domluvit konzultaci, zda je tento zákrok pro Vás vhodný lze osobně v Kosmetickém salónu 13 nebo na 605 294 563.

---------------------------------------------------------------------------------------------

TOPlist
aktualizováno: 04.11.2019 13:18:57