Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Celulitida - řešení

Celulitida - řešení

RADIOFREKVENCE  (RF) - redukce strií, korekce - odstranění celulitidy

 
Redukce objemu a okamžitý rozpad tukových buněk. Rychlé a účinné řešení celulitidy
 
Průběh procedury:
  • ošetření RF radiofrekvencí  40 minut
  • ošetření v kolagenáriu10 minut - aktivace zpevnění
Ošetření  dle rozsahu 50 min cena: 1100,- Kč. NyníAKCE  900,- Kč

Vakuová bipolární hlavice - RF vlna proniká pokožkou do hloubky 2-3 cm, kde RF vlna působí na tuky a tkáně. Výsledkem je viditelně pevnější a pružnější pokožka, dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitity, k redukci objemu a celkovému zlepšení tonizace pleti. Ošetření podporuje krevní oběh, což je velmi příznivé pro osoby s oběhovými problémy. Současně je ošetřením podpořeno lepší prokrvování tkání, dochází tak k jejímu lepšímu okysličování.

Tuto hlavici lze taktéž použít k endomasáži aktivující lymfatický systém.  Rozbíjí tukové buňky v pojivé tkáni a zvyšuje krevní a lymfatický oběh a odvod splodin z těla.t

foto: zdroj Google

 

Efektivní řešení v boji s celulitidou, k redukci tuku v lokálních místech a modelaci postavy.

Vhodné pro podporu krevního oběhu, odstraňuje celulitidu a působí jako její prevence, odplavuje toxiny-lymfatická drenáž, redukuje místně nahromaděné tuky, zlepšuje elasticitu a tonus pokožky, redukuje povislou kůži.

Při ošetření těla dochází k napětí fibrózních vláken a zvyšuje se okysličení tkání, čímž dochází ke zpevnění pokožky. Zároveň díky zvýšené teplotě dochází ke zrychlení metabolického cyklu, což má za následek zmenšení tukových buněk a viditelné zlepšení celulitidy. Při ošetření se stimulují a aktivují fibroblasty, zvyšuje se produkce kolagenu a elastinu. Navrací se tak pokožce hebkost, pružnost a pevnost.

Pomocí RF jsou masáže efektivní, a proto je potřeba pro toto ošetření málo času. Každé ošetření trvá  50 minut. Ideální je 5 – 10 aplikací, pak se očekává dlouhodobý účinek . Zahřívání je přiměřené, pokožka není přecitlivělá, nepřehřívá se.

 

  • Většinou se aplikuje jedno nebo dvě sezení za týden během čtyř týdnů. Používá se na různé části  těla – paže, břicho, boky stehna. Nenahraditelné pro  ošetření celulitidy, rozpouštění tuku - bezbolestná liposukce. Výborné výsledky.

Toto ošetření se provádí u zdravých lidí.


KONTRAINDIKACE

čerstvě opálená pokožka, špatná srážlivost krve, lidé  beroucí  léky na ředění krve, zánět žil provázený srážením krve v akutní fázi, křečové žíly, epilepsie, těhotenství, kojení, onemocnění kůže, velmi citlivá pokožka, poškozená pokožka, nezhojená poranění, kardiostimulátor, kovové náhrady, naslouchadlo, akutní bakteriální nebo virové onemocnění, poruchy srdečního rytmu, vysoký krevní tlak s užíváním léků, onemocnění  srdce, lidé s ledvinovou a jaterní nedostatečností
 

 

 

foto: zdroj Google

 

TOPlist
aktualizováno: 04.11.2019 13:18:57