Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Blog 13

Něco málo o nás

Motto Kosmetického salónu 13 je:

„ Dnes rozhodni, jak budeš vypadat zítra “

 

Pleť máme jen jednu a s přibývajícím věkem nám nic neodpustí. Zastáváme názor, že nejlepší investice je do sebe, protože to nám nikdo nikdy nevezme, ať už se jedná o pleť, znalosti nebo jinou oblast.

 

Filozofií našeho salónu je, přispívat ke zvýšení Vašeho sebevědomí, pocitu uspokojení ze sebe sama, k vylepšení Vašeho vzhledu, k získání krásné a sametově jemné pokožky.

Omlazením, redukcí vrásek a péčí o problematickou pleť, se zde postaráme o Vaši “novou” tvář.

 

Kosmetický salón 13 je moderní, inovativní a respektuje nové technologické procesy a postupy. Funguje na bázi esteticko - medicínské a klinické kosmetiky a to nejen posky­továním velké škály luxusních a nadstandardních služeb, ale i využíváním kosmo-ceutických produktů exkluzivní lékařské kosmetiky Medik8.

 

Britská značka  Medik8 sídlící v Londýně, která se zaměřuje na výzkum nových technologií pro výrobu kosmeceutik. Tato značka je populární po celém světě a je známá svými kvalitními výrobky a vysokou účinností. Medik8 nabízí účinná séra, krémy pro řešení různých kožních problémů a různě zaměřené produkty  a speciální  derma válečky. Tato lékařská kosmetika obsahuje růstové faktory a peptidy pro reparaci a regeneraci pokožky, je klinicky testovaná,bez parabenů a konzervantů či jiných dráždivých látek, což je v dnešním světě plném alergií naprostá nezbytnost. Jde o synergii, respektive souhru kosmetických procesů a medicíny. Kosmetický salón 13 si zakládá na profesionalitě, kvalitě služeb a používaných produktů a především na znalosti funkce pokožky a jejích reakcí. Prioritou je individuální přístup a spokojenost zákazníka. Používání kosmetických přístrojů při ošetření je samozřejmostí.

Zaměřujeme se na:

Omlazení pleti – anti-aging

• Speciální výplně vrásek - program pro zpevnění kontur a vyhlazení vrásek

• Bezbolestné hloubkové čištění a eliminaci akné

• Injekční lipolýzu tuků- program pro odbourání tuků

Zpevnění, eliminace celulitity, minimalizace strií

• Pro krásné a sexy opálení nabízíme profesionální solárium

 

V našem zájmu je trochu Vás rozmazlit, proto každý měsíc na záložce AKCE, naleznete novou kosmetickou proceduru, která Vám umožní být zase o trochu krásnější, spokojenější a cítit se dobře ve své kůži.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Každý den je zvláštní

Narazila jsem na tento úryvek. Je krátký, ale zásadní. A já mám potřebu se s vámi o něj podělit.

..... Můj nejlepší přítel otevřel šuplík od komody své manželky a vyjmul v hedvábném papíru zabalený balíček. Nebyl to jen tak obyčejný balíček, bylo v něm krásné dámské spodní prádlo. On ten balíček rozbalil a zadíval se na to hedvábí a ty jemné krajky. „ To jsem jí koupil, když jsme byli spolu poprvé v New Yorku. To mohlo být asi tak před osmi nebo devíti roky. Nikdy si to neoblékla. Chtěla si to obléci při zvláštní příležitosti. A teď, myslím, že je ten pravý okamžik.“ Přiblížil se k posteli a položil to hedvábné prádélko k jiným věcem, které byly připraveny pro pohřební službu. Jeho žena totiž zemřela. Pak se ke mně obrátil a řekl: „Neodkládej nikdy nic na zvláštní okamžik. Každý den, který žiješ, je zvláštní okamžik.“......

Dostalo vás to? Mě ano.

A to je to, co by nás mělo zastavit a donutit nás zamyslet se nad tím, jak odkládáme nejen maličkosti, ale i věci mnohem důležitější na vhodnější okamžik, či příležitost, která vůbec nemusí přijít.  Stále si říkáme: „Však ono to počká, tohle nepotřebuju nutně. Počkám, až se situace uklidní, až zhubnu, až bude víc peněz, nebo více času.“ Čekáme na lepší chvíli, až se budeme cítit líp, nebo budeme lépe připravení.  Odkládáme tak věci, které by nám  prospěli, po kterých toužíme, přáli bychom si je, udělali by nám radost. A stále máme pocit, že si je momentálně nezasloužíme.  Odkládáme objetí a pár hřejivých slov k někomu z našich blízkých sluníček, odkládáme udělat radost sobě nebo jiným. Už nečekejte, nikdo z nás neví, co bude zítra!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Hodné holky se dostanou do nebe. Zlobivé, tam kam chtějí!!!

Jsem zastáncem toho,  být občas zlobivá. Pustit tu malou rošťandu,  co v sobě každá máme někdy ven, povolit ji uzdu. Nechat ji zazlobit a udělat ji šťastnou. Nechat ji ignorovat  konvence, povinnosti a pověry.    Ať si skočí do louže, ukradne lízátko před obědem, hraje si na vílu v máminých šatech, ať si čte knížku pod dekou s baterkou po večerce  a nebo ať si  leze  k sousedům přes plot ,  ať si klidně pohladí toho hodnýho, ale špinavýho  pejska.  Nechte ji a dejte jí občas trochu volnosti. Ale hlavně ji mějte ráda.  Ta malá holka ve Vás to potřebuje.

Stále být  tou SUPERŽENOU, která chce všechno perfektně  zvládnout,  být současně  dokonalá matka, výborná kuchařka a hospodyňka, vášnivá milenka  a reprezentativní manželka a taky zaměstnanec měsíce, je hrozně vysilující a  těžký. Proto  občas upusťte páru a zazlobte si: pochutnejte si na  čokoládě,  kupte si kabelku,  nechte klidně binec v kuchyni, nechte děti pro jednou na krku manželovi,  ty  starší napospas sami sobě.   VŠAK ONO SE TO NEPOKAKÁ .  A  NEBO ......  taky třeba přijďte ke mně .  Odpočinete si,  necháte se opečovávat a zkrášlovat a slibuji, že tu   malou holku ve Vás potěšíme.   Tak třeba  někdy u mě v kosmetickém salónu13 :-),   Rudolfovská tř. 1986/21, České Budějky. A že si dělám reklamu???  NO A CO!!! :-D

 
 
TOPlist
aktualizováno: 04.11.2019 13:18:57